NMS2001-I Kontrollunitéit
Kuerz Beschreiwung:
Detektortyp:Linearen Hëtztdetektor mat fester Alarmtemperatur
Betribsspannung:24V Gläichstroum
Erlaabt Spannungsberäich:Gläichstroum 20V-Gläichstroum 28V
Standby-Stroum≤60mA
Alarmstroum≤80mA
Alarméierend Reset:Trennung zréckgesat
Statusindikatioun:
1. Stabil Stroumversuergung: gréng Indikator blénkt (Frequenz bei ongeféier 1Hz)
2. Normalen Operatioun: Gréngt Indikator liicht dauernd.
3. Fest Temperaturbrandalarm: Rout Indikator blénkt dauernd
4. Feeler: Giel Indikator blénkt dauernd
Betribsëmfeld:
1. Temperatur: – 10°C – +50°C
2. Relativ Loftfiichtegkeet ≤95%, keng Kondensatioun